Zpět na úvodní stránku Tuning telefonů CMD Popis servisního menu Hry, programy, knihovny a další aplikace Soubory ke stažení Fórum, SMS, odkazy Napište mi e-mail

Archiv diskusního fóra

Příspěvky 101 - 200

Jak vkládat "smajlíky":
Jestliže si chcete projít starší příspěvky, tak klikněte na:
NOVÉ   800-701   700-601   600-501   500-401   400-301   300-201   200-101   100-1   


Killer   e-mail: kristian.k@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 03.12.2003 v 23:19


Posle te mi prosim NVM na Sony J6 diky

Killer   e-mail: kristian.k@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 04.12.2003 v 01:08


Tak po nahrani nvm z jineho telefonu se uz zapne, ale zablokovany a nejde odblokovat po zadani #*simlock# vypise network lock MC=001 MN=01 GSM TA NET 00101 FAILURE COUNTER 0/10.Zkusil jsem ho odblokovat Unlockerem od Jiriho Hrusky *#simlock*XX*<Your 8-digit SIM Unlock Code># a ono to nejde poradte prosim diky

Ladis   e-mail: ladkva@centrum.cz   WWW:

Zaslal: 05.12.2003 v 03:31


Zdravím.Sleduji tento web a je super!!!!!Ale dostala se mi do ruk od kamaráda J6ka s kterou si nevím rady!Po zapnutí nenaskočí signál,ale napiše \"SIM blokovaná\" !!A to u všech operátorů.Flešovat atd.jde,ale nic nepomáhá.Půjde s tím ještě něco udělat,nebo je po ní?!Může mi někdo poradít?Prosím?!
Dík moc! Ladis

Hantronix   e-mail: Hantronix@email.cz   WWW: cmdtuning.wz.cz

Zaslal: 05.12.2003 v 13:30


@duuri: Mail jsem dostal. Díky. Jak budu mít chvilku času, tak to hodím na web.
A ty obrázky s 8 stupni šedi se jako pozadí použít nedají. Jsou to aplikace a dají se spustit a mít je na ploše třeba jako šetřič. Je to spíš tak pro zajímavost. Prakticky téměř nepoužitelné.

@fronten: Hi, Fronten. Thanks a lot. :o) I prepare english version my pages, but I have a little free time. Perhaps sometimes. :)

@Killer: Zkus znovu ten SMRC a tu nahranou melodii odstranit. A nebo kód superfactoryreset. Ten by měl sekce vymazat. Ale vymaže i všechny ostatní uživatelský data.
Odblokovat telefon můžeš přes FlashLoader3.
Hodil jsem na web NVM i pro J6, tak si ji můžeš stáhnout. Hlavně musíš nahrát NVM pro stejný FW. Takže tu J6 do FW 5.4.2/4 nebo J5 do 5.1.4/4. Pokud se nahraje NVM z J5 na FW 5.4.2/4 (nebo opačně, tak to může i poškodit FW. Dá se to ale napravit přeflashováním.

@Ladis: Podobný případ jako předchozí. Jak se to přihodilo? Co se objeví po zadání kódu SIMLOCK? Přes FlashLoader to nejde? A co přes CMD-J5 delocker?

Hantronix

Diablo   e-mail: srnax@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 06.12.2003 v 01:12


U Firmwaru 5.4.2/4 b2 (J5)se nedá vlezt do kolonky v nastavení-Data i hovorech-Nastavení ceny hovorů!!! Mobil se restartuje!!!

duuri   e-mail: pystex@post.sk   WWW:

Zaslal: 07.12.2003 v 17:25


@Hatronix: ok pokusim sa este nieco vykuzlit potom poslem:)

Killer   e-mail: kristian.k@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 07.12.2003 v 19:12


Dik za rady nanestesti zadna z nich nepomohla :o(
Melodie odstranit nelze neb program SMRC ji nezobrazi pokud telefon nenajede a ten nenajede neb je blokly...
Superfactoryreset nepomaha doonce tam zustanou i loga pri zap a vypinani.
Odblokovat mobil nelze ani pres Flashloader ani pres CMD-J5 delocker. V CMD j5 declockeru mi to po Clear SPLock napise lock complete, ale stejne zustane blokly po CRC vypise CRC ClrSplock Program area 67ca sector 0 231B.
FW i NVM lze prehravat v pohode, protoze dle NVM se zmeni uvodni obrazek, ale jak jsem vyse uvedl po superfactoryreset(bez SIM samozrejme) tam obrazek zustane tak nevim, jestli se vubec provede.
Ladis ma asi stejny problem tak pokud na neco prijdes porad dik K@K

Diablo   e-mail: srnax@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 08.12.2003 v 18:48


Mám jeden PRBLÉM, koupil jsem si novou baterku, ale ne originál od sony, při vypnuti a zapnutí mobilu mi naskočí čas a datum samé nuly, musím ho nastavit, prosím poraďte!!! (to same to udělá, když se mobil restartuje!!)

Killer   e-mail: kristian.k@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 08.12.2003 v 20:15


to Diablo Neoriginal baterka v sobe nema hodiny a Sonka sama nema(asi) zalozni baterku na hodiny takze s tim nic nenadelas...

Ladis   e-mail: ladkva@centrum.cz   WWW:

Zaslal: 13.12.2003 v 23:17


Tak už je problém vyřešen.J6-ka už běží.Vše bylo zřejmě tím,že byla špatná IMEI-byly tam i písmena.
Takže jsem nahrál čistou NVM z (návody) a pak už v CTETerminálu odblok\"sldefault\",pak přepsat IMEI na původní(pod baterkou) a nakonec
*#superfactoryreset# a už jede jak víno.
Dík za tento Web!!!Je super!!!
Soňákum ZDAR!
Ladis

Killer   e-mail: kristian.k@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 14.12.2003 v 19:03


Diky moc telefon jede=dalsi dukaz, ze j6ka je neznicitelna :o)

Hantronix   e-mail: Hantronix@email.cz   WWW: cmdtuning.wz.cz

Zaslal: 15.12.2003 v 13:24


@Diablo: Já mám OOK3b4 a taky se mi to na té položce restartuje. Asi to bude nějaká chyba v úpravě FW. Určitě by pomohlo přeflashovat originální FW a změnit nastavení a pak si tam znovu naflashovat ten upravený.
S tou baterkou je to tak jak píše Killer. Sony baterie v sobě obsahují obvod pro zálohu hodin. Tak si buď musíš sehnat orig. Sony baterku, která je mnohem dražší a nebo se smířit s tím, že neoriginální baterie ten obvod nemají a že budeš muset datum a čas po každým restartu nastavit.

@Ladis: Dík za pochvalu. Snažím se. I když mám poslední dobou dost fofry a málo času na web.

@Killer: Moje J5 už zažila asi 100 flashí, spoustu pádů (na Nový rok do vody), spoustu úprav (HW i SW) a pořád žije. Nevím, jestli by tohle vydržely telefony jiných značek.

Hantronix


Milis   e-mail: mil.dana@tiscali.cz   WWW:

Zaslal: 15.12.2003 v 21:39


Tak se mi podařilo nahrát na z7 OOK3 b4.Stálo mě to hodně nervů,x hodin u PC,ale funguje.Zatím teda jenom hry ve formátu elf.(nemám knihovnu funkcí lib pro z7,kdyby někdo věděl kde jí najdu dejte prosím vědět).Taky bych se chtěl zeptat,jestli u j5,6,7,70 po vypnutí a znova zapnutí zůstanou hry uložené.Mě se smažou.

Killer   e-mail: kristian.k@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 16.12.2003 v 23:07


Zůstanou :o)

Slayer   e-mail: vichon@volny.cz   WWW:

Zaslal: 22.12.2003 v 21:48


Zdarec Hantronixi!
Potřeboval bych poradit,jak je to s tím kompilováním souboru S jak máš v sekci Návody.Já se totiž nevyznám v tom příkazovém řádku.Jak to tam mám prosím tě zadávat?as <nazevsouboru>.s -o <nazevsouboru>.out .Já nevím co s tím -o!
Dík za radu!

Slayer   e-mail: vichon@volny.cz   WWW:

Zaslal: 22.12.2003 v 21:51


Zdarec Hantronixi!
Potřeboval bych poradit,jak je to s tím kompilováním souboru S jak máš v sekci Návody.Já se totiž nevyznám v tom příkazovém řádku.Jak to tam mám prosím tě zadávat?as <nazevsouboru>.s -o <nazevsouboru>.out .Já nevím co s tím -o!
Dík za radu!

Diablo   e-mail: srnax@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 24.12.2003 v 15:15


Zdarec, chci si změnit ikony v mobilu, ale jak jsem to zkoušel sám vždycky se mi to nějak pokazilo, díval jsem se na návody a nikde jsem tam takový návod nenašel. Pomůžete mi?
Když chci změnit v mobilu podsvícení, tak jak se tak koukám, ty led-ky svítí ve dvou směrech!!! Bude to mít nějaký vliv, když ty led-ky budou svítit jenom v jednom?
A poslední věc, nešel by nějak změnit FIRM, aby zpravy měly místo 160 znaků až 720??? Zatim čus a dík předem za odpověd

BaZa   e-mail: pavelbazant@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 25.12.2003 v 23:17


Mám problém: Ve většině programech používajících GBP.dll mi neběhá kabel a píše že emůže inicializovat gbp mód, ale třeba v jednom flashloaderu, mi to píše jen někdy, např. spustím flashloader a zkusím clearlock -> napíše unable to ini......, tak kabel odpíchnu od founu a zase připojím a dám clear a už to fachá, ale jen někdy. NVM manager a prg. na nahrávání nefachaj vůbec - pořád GBP problém. Sony Wall. editor a ringer editor fachaj. Please poraďte !!! Mám kombinovanej kabel a J6 s firm. od r00ta
Díkes

otomar   e-mail: otosto@centrum.cz   WWW:

Zaslal: 26.12.2003 v 22:47


Přeji VŠEM příjemné prožití dnů Vánočních a do Nového roku MNOHO tvůrčích nápadů, spokojenosti, zdraví a ať se nám Soňáčkové \"nekousají\", \"neblokují\", \"nezamrzají\" a pod.
Děkuji všem, že existuje tento skvělý web, zvláště pak Hantronixovi.

Hantronix   e-mail: Hantronix@email.cz   WWW: cmdtuning.wz.cz

Zaslal: 29.12.2003 v 10:36


@All: Všem přeji hezké vánoce i nový rok 2004. A taky ať si ještě užijeme spoustu zábavy s našimi Soňáky. Spoustu nových a užitečných aplikací a málo restartů.

@otomar: Díky za poděkování.
Zároveň bych chtěl poděkovat všem, kteří mi čímkoliv přispěli na tento web. A všem programátorům, kteří programují ty skvělé aplikace pro telefony Sony. :o)

@Milis: Žádný aplikace by se ze sekcí vymazat neměly. Někde bude chyba. Zkus se zeptat Michala, co bývá na CMD-SITE. Ten mi poslal FW pro Z7 3b3, co mám na webu. Mám ho tu i s knihovnou a měl by být funkční. Nemám to ale jak vyzkoušet. Nemám Z7.

@Slayer: Myslel jsem, že to mám napsaný srozumitelně. Doufám, že aspoň víš, jak spustit příkazový řádek ve windows. No a pak vlezeš do adresáře, kde máš ty programy a zdrojový soubor (jde to psát např i v příkazovém řádku ve WinCommanderu). A pak jen napíšeš ten příkaz. Když budeš mít např. napsanou aplikaci test.s, tak napíšeš: as.exe test.s -o test.out (vytvoří se soubor TEST.OUT). A pak napíšeš: ld.exe -o test.bin -oformat binary test.out (a vytvoří se soubor TEST.BIN). A pak už to jen PRGMakerem převedeš na PRG a můžeš nahrát do telefonu.

@Diablo: Podívej s sem: http://cmdtuning.wz.cz/icons.php
Ale nerozumím, co myslíš tím, že LED svítí v jednom nebo ve dvou směrech. Elektricky svítí LED vždycky jen v jednom směru, vždyť jsou to diody. Nebo jak to myslíš?
SMS delší než 160 znaků by snad mohly jít číst (r00t pracuje na EMS readeru), ale psát určitě ne. Dlouhý SMS jsou daný standardem EMS a ten náš Sony bohužel nepodporuje. Ale třeba to časem někdo doprogramuje. :)

Hantronix


Diablo   e-mail: srnax@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 03.01.2004 v 12:51


@hantronix : s těma led. no, svítí normalně (ty co jsou pod tlačítkama) , ale ty pod displejem svítí vodorovně s deskou! Už nevím jak to vysvětlit! A mám jiný problém, při zapnutí addesku 1,17+ nebo jakéhokoliv takové verze 1,17 se mi mob resetuje!!!
Jinak moc dík!!!

Mr.T   e-mail: dm.pospichal@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 04.01.2004 v 10:48


@DIABLO:mě to stim Adeskem dělalo taky (možná nemáš nahraný knihovny pro tvůj FW)teda aspoň já sem to tak vyřešil:-)

Diablo   e-mail: srnax@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 04.01.2004 v 21:15


@Mr.T I s tou knihovnou jsem to zkoušel a nepovedlo se mi to!!! Jinak dík

Poki   e-mail: pokorny_jan@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 05.01.2004 v 13:44


Máte nějaké zkušenosti s EMS readerem??? Na J6 je na to ještě třeba portovat tu novou knihovnu funkcí od r00ta? Zajímá mě cokoli, jen je škoda, že lidi ze Sony byli tak líní.

Alexx   e-mail: gynekolog@tiscali.cz   WWW:

Zaslal: 06.01.2004 v 18:46


Ahoj,
mám J6 a teď mi začal najednou dělat to, že při vypnutí zapomene datum a čas. Vite někdo, co s tím? Je tam nějaká baterie, nebo je to softwarová záležitost? A případně co s tím udělat? Kabel mám.
Díky za rady.

Hantronix   e-mail: Hantronix@email.cz   WWW: cmdtuning.wz.cz

Zaslal: 07.01.2004 v 09:36


@Diablo: Takže Ty myslíš mechanický uchycení LED. Ale proč bys je měl dávat jinak? Myslím, že jinak se tam ani nevejdou. Napájíš je stejně, jak byly ty původní. Jen opatrně. Musí se to dělat mikropájkou s galvanickým oddělením od sítě.
ADesk 1.17 je hodně nestabilní. Nepoužívám ho. Testuju i ADesk 1.18, ale taky padá. Já teď používám 1.16 pro 5.4.2/4 portovaný od Davči.

@Poki: EMSviewer funguje pouze na FW 5.1.4/4. Na jiný FW je nejprve potřeba portovat knihovnu SEC od r00ta, ale tu ve verzi 3. Nelze použít verzi 1. Tak neobsahuje nové funkce.

@Alexx: Pravděpodobně vadná baterka. A nebo sis pořídil novou neoriginální baterku. U Sony je obvod hodin přímo v baterii a neoriginální baterie ho nemají. Je to hardwarová záležitost a provděpodobně se dá vyřešit jedině koupí originální baterie Sony, která už se ale hodně těžko shání. Takže je pak potřeba po každým vypnutí nebo restartu znovu nastavit datum a čas, což není moc komfortní.

Hantronix


Diablo   e-mail: srnax@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 12.01.2004 v 18:08


Tak jsem po dlouhe době rozjel ADDesk 1.17 a mám jedem problém, když ho zapnu, tak se mi oběvi v menu dvě nové koule, kde je napsáno Error a v kouli jsou přeskrtnuté obdélníčky! Co s tím? Při vypnutí ADdesku už tam zůstanou!!! Musím vypnout a zapnout mobil.
@Hantronix: ten ADdesk 1.6 jsem zkoušel, ale za 1, se mi po zpuštění Voice mema resetl mob. a za 2, mi pořád zůstával čas na ploše, myslím tan standartní!!

Diablo   e-mail: srnax@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 13.01.2004 v 21:12


Ještě jedna otázka, jak se nastavuje E-mail na mobilu????

Hantronix   e-mail: Hantronix@email.cz   WWW: cmdtuning.wz.cz

Zaslal: 14.01.2004 v 10:38


@Diablo: ADesk 1.17 i 1.18 mají hodně chyb a dost se restartují. To co popisuješ verze 1.17 dělá. I mě se to stávalo, tak jsem ji přestal používat. Nedá se s tím dělat nic. Je to špatně naprogramovaný. Jedině přeprogramovat kód a nebo počkat na novou verzi, kde to snad bude opraený.
Já používám verzi 1.16. Ta se mi zdá zatím nejvíc stabilní. I když voice memo blbne. Takže ho nepoužívám.
Co se týče toho času na ploše, tak už jsem to tu popisoval. NiMar asi zapomněl v té verzi nastavit odstranění času. Stačí ale v mobilu v Příslušenství - Hodiny - Formát hodin nastavit na Vyp. A ty standardní hodiny se nebudou zobrazovat, ale ty z ADesku jo.
No a detailní nastavení Mobile Exploreru je tady: http://www.cmd-site.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3&mode=&order=0&thold=0
Je tam WAP i E-mail i internet.
Hantronix


duuri   e-mail: pystex@post.sk   WWW:

Zaslal: 14.01.2004 v 12:06


1.18 uz taky nestabilny nieje ja ho pouzivam dost dlho a slape v pohode vlastne pouzivam 1.18a++ z papferovho webu ale 1.18c++ je fakt nanic neni postovany na 3.10/4 a je nestabilny.

Lukáš   e-mail: lukas.zam@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 14.01.2004 v 13:39


Web: -
Postavil jsem kabel data/service pro Sony J70.S mým mobilem SONY J70 nefunguje, ani se nepřipojí, hlasí stale chybu. Půjčil jsem si od kámoše uplně stejný telefon a vše 100% funguje. Nejsem 1. majitel takže se domnívám, že je některý z pinů na mobilu špatný, ale nevím jak je proměřit.

Dík za rady.

Mr.T   e-mail: dm.pospichal@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 16.01.2004 v 15:32


Jstli sem to dobře pochopil jakej koliv program v asembleru mi pude na mobil když ho převedu na .prg je to pravda? co je to BTS info?

Diablo   e-mail: srnax@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 18.01.2004 v 21:51


Mám problém, když chci stahnout aktuální obrazovku z mobilu nic se neďeje. Pozžívám to podle návodu!

zelva58   e-mail: amdk62@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 23.01.2004 v 08:32


Mám s kabelem podobný problém. Mám servisní předělaný na duální, s mým telefonem celkem spolupracuje, ale taťkův v datovém režimu vůbec nekomunikuje. Čtení logu šlo normálně. Dále jsem zjistil, že kód *#exitcode# funguje i bez monitor mode (v tel seznamu) na fw 5.1.1/4.

Hantronix   e-mail: Hantronix@email.cz   WWW: cmdtuning.wz.cz

Zaslal: 23.01.2004 v 12:42


@duuri: 1.18 funguje dobře jen na 3.10/4. Na 5.4.2/4 a ostatních FW pro J5/J6 je nestabilní dost. Je to tím, že NiMar dělá soft primárně pro J7/J70 a naJ5/J6 ho musí někdo portovat nebo upravit knihovny a už tam může být víc chyb a nebo některý funkce nemusí být úplně stejný.

@Lukáš: Proměřit piny? Jedině snad proti zemi. Změřit na jednom a pak na druhým a pak porovnat. Zkusil bych AT příkazy přes Hyperterminál (nebo jiný terminálový emulátor). Ne přímo programy. Tak by se dalo zjistit, jestli telefon vůbec komunikuje, jestli není ten port vadný. Návod na AT příkazy mám v Návodech.

@Mr.T: Teoreticky jo (dokonce i v C-čku). Ale prakticky to tak nebude. Musí se brát v úvahu malou paměť a pomalý procesor mobilu, jiný zobrazení (display není monitor) a jiný ovládání. Takže určitě program v assembleru převedený z PC do PRG nepojede ani jeden. Musel by se dost upravit.
BTS info je program, který v CTE módu dokáže monitorovat GSM síť. V podstatě to, co Monitor v telefonu. Ale komfortněji. A taky to umí zobrazit graficky.

@Diablo: Když klikneš na Connect, určitě Ti to napíše Phone ready? Pokud ne, tak nemůže fungovat ani screenshot. Mohl by být problém v kabelu nebo v nastavení.

Hantronix


Mr.T   e-mail: dm.pospichal@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 23.01.2004 v 15:22


Dik tvoje stánky sou super jen tak dál (doufám že brzo budu mít čim přispět:-)

Diablo   e-mail: srnax@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 23.01.2004 v 19:51


@Hantrinix: Jo, tak mě to napíše PHONE READY ale nic vic se nedeje!!!

Diablo   e-mail: srnax@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 24.01.2004 v 19:09


Mám ješte otázku, nechce se někomu předělat Voice memo u Addesku 1.18++ tak aby pracovalo na J5/6, protože jsou tam docela užitečné funkce. Jó a vím kde stahnout NOVEJ Bus plan 0.7!!!

Alex   e-mail: skywriter@centrum.cz   WWW:

Zaslal: 29.01.2004 v 18:10


Zdravim,
moc prosim o nekolik rad. Mam cmd j6 s SW 5.1.1/4 a rad bych dostal do nej nove vyzvaneni, pripadne nejake dalsi aplikace (jina grafika,hry atd). Muzete prosim popsat alespon strucne krok za krokem co je k tomu potreba. Vim ze je to otravna prace, presto byl bych moc vdecen. Mam kabel pro j5, ovsem nevim jestli je jen datovy nebo servisni (jak se to da zjistit?). Co se stane s obsahem tel. pameti po zasahu? Je nutne pred tim zalohovat veskere kontakty ? Jestli ano tak jak a cim.

Predem moc dekuji.
Alex
skywriter@centrum.cz

18   e-mail: opavsky.vlado@post.sk   WWW:

Zaslal: 30.01.2004 v 13:04


Co vsetko potrebujem na to aby som mohol nahravat aplikacie a to ostatne z tejto stranky na svoj mobil. Mam Sony CMD-J70.Vdaka

Slayer   e-mail: vichon@volny.cz   WWW:

Zaslal: 03.02.2004 v 10:23


Zkouším udělat program v jazyce C a potřeboval bych svůj výtvor nějak uploadnout do svého Sony CMD-J6 a vyzkoušet to.Stáhl jsem si z Nimar.net kompilátor pro Sony.Problém je v tom,že to neumím zkompilovat.
Mohl by mě prosím někdo poradit,jak se to kompiluje? Na tvých stránkách je návod na kompilaci z assembleru,ale to C se kompiluje určitě jinak.
Díky za odpověď.

Hantronix   e-mail: Hantronix@email.cz   WWW: cmdtuning.wz.cz

Zaslal: 04.02.2004 v 15:32


@Diablo: Tak to nevím. Pokud Ti jede kabel v servisním módu a při připojení CTE terminálu to napíše Phone ready, tak by měl jít udělat i ten screenshot.
BusPlan už mám na webu i ve verzi 0.8.

@Alex: Datový kabel pípne, když se připojí k telefonu. Servisní kabel pípne, když se od telefonu odpojí.
Datovým lze nahrávat nový zvonění a obrázky a loga na display. Taky nové aplikace a hry. A zálohovat seznam.
Servisním se nahrává nový firmware (ten je nutností, pokud se tam mají následně nahrávat i hry a aplikace). Grafika v menu se zas tak jednoduše změnit nedá. Musí se změnit přímo ve firmware a přeflashovat telefon (taky servisním kabelem).
S obsahem paměti (např. seznam) se nestane nic. Ale vždy se může něco přihodit. Pro jistotu bych si vše nejprve uložil a pak teprve něco do mobilu nahrával. Zazálohovat seznam lze programem PhoneBook Manager, který má na webu r00t.
Pročti si návody. Je tam napsaný, který kabel je k čemu potřeba.

@18: Potřebuješ k tomu firmware rozšířený o PRGloader. Na J7/J70 je to v současné době jen OOK (má ho na webu NiMar) a servisní kabel. Bohužel FW na J7/J70 tu zatím nemám. Ale časem taky bude. Mám tu jen pro J5/J6 a Z7. Všechno ostatní je popsaný v návodech a potřebné programy jsou na stránce Download.

@Slayer: Zkus se zeptat mr.Peeta. Ten programoval SpeedWay a Fire! v Cčku. Ten to bude vědět.

Hantronix


Honza   e-mail: thaek@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 05.02.2004 v 11:33


Mohl by mi někdo poradit,co mám dělat??Nemůžu nahrát nový firmware do telefonu,dělám to podle návodu a nic..............

Ramon   e-mail: o.l.a.f.f@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 05.02.2004 v 21:47


Cau lidičky mám jeden velikej problem kiksl mi tel. při flashování, nvm nejde nahrát tel. prostě nereaguje. Jestli někdo znáte postup jak ho znovu oživyt prosím napište mi.

Ramon   e-mail: o.l.a.f.f@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 11.02.2004 v 20:29


Čau lidičky prosim o radu hlavne Mika podle mě by mi mohl pomoci. Na cmd site jsem se dočetl, že totálně kiksnutej tel. malo kdo rozjel spis vubec nikdo - mě taky kiksnul :(( Flashoval jsem Datovym kobelem (nechapu jak se to mohlo vubec stat);) nešlo! potom jsem už telefon rezozjel ani nebliknul. Přepájel jsem podle Mika kabel sice bez přepínače ale na tvrdo na service nebil jsem externě baterku do plna a taky nic ani tuk. V servisu mi ten ukecanej chlapek rekl,že je tam nejaka součastka,ukazoval mi na to i přístroj vypadalo to na integráč ale nevim, která si něco taky nahrává a je potřeba ji znova "nahodit" (něco tam nahrát nebo ja nevim) a chtěl šest stovek??. Kuchal jsem to a nic takovýho jsem nenašel.
Kdo ví jak na to at se prosim ozve Ramon

Hantronix   e-mail: Hantronix@email.cz   WWW: cmdtuning.wz.cz

Zaslal: 12.02.2004 v 13:01

Tak jsem trochu upravil fórum. Doufám, že se teď bude čitelněji číst.
Taky jsem přidal možnost vkládání smajlíků. Ještě sem doplním jejich seznam.

@Honza: Pročti si předchozí příspěvky. Je to tam už popisovaný. Máš určitě servisní kabel a nejen datový? A je určitě funkční?

@Ramon: Ten problém může být právě tím, že jsi flashoval s datovým a ne se servisním kabelem. Ten co jsi upravil teď nemáš jak vyzkoušet, když Ti nejede mobil. Zkus ho na jiným mobilu a nebo si někde pujč funkční servisní kabel. Návody na kabely jsou i tady na stránce Návody. Přeflashování novým FW by mohlo pomoct. Ale ne vždy.

Hantronix


duuri   e-mail: pystex@post.sk   WWW:

Zaslal: 12.02.2004 v 20:00

skus pustit program na flashovanie spustit ho a vytiahnut baterku.stlac cervene tlacitko drz ho a vloz baterku.ja som tak roschodil dva telefony...

David   e-mail: sedlacek.d@sattnet.cz   WWW:

Zaslal: 12.02.2004 v 20:00

Kdy bude hra Falldown zpristupnena ke stahnuti???????????

Hantronix   e-mail: Hantronix@email.cz   WWW: cmdtuning.wz.cz

Zaslal: 13.02.2004 v 09:35

@David: Hra FallDown je zpřístupněná ke stažení už od začátku. Teď jsem to zkoušel a funguje to. Takže problém bude asi u Tebe. Zkus použít nějaký downloader. Já používám freewarový Download Express Hantronix

dUUri   e-mail: pystex@post.sk   WWW:

Zaslal: 13.02.2004 v 10:24

@hantronix otazocka kedy hodis te pozadia na web(nieze by som chcel suritlen ma to zaujma. a uz sa niekto po nich zhanal...

pigeon   e-mail: pigeon@post.sk   WWW:

Zaslal: 13.02.2004 v 12:43

Nebudem prvy/ani posledny/ ale neodpustim si pochvalu za tento web.Moc mi pomohol pri upgradovani mojno Sonaka /aj ked mamj70/.
Teraz fakt nema xybu, a ked sa pozriem na SE T300, tak mi je smutno ze tak super masinky ako Jxx nemaju nastupcov

so THANX A LOT
@ dUUri veru, niekto sa zhanal, kto to len mohol byt

Inliner   e-mail: inliner@centrum.cz   WWW: empty

Zaslal: 14.02.2004 v 09:55

Jenom mě to tak napadlo, když jsem teď koukal na toho novýho Maria:
Hantronixi, co kdyby byly hry řazeny od nejnovějších po starší?
Abych nemusel vždy jet až dolů...
(ale uznávám, že toto je jeden z těch velmi nepodstatných požadavků, jinak stránky jsou úžasný, ale to snad víš sám)
Čau.

Diablo   e-mail: srnax@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 14.02.2004 v 11:59

Jedna otázka, nevím proč, ale nejde mi stahnout aktualní firm z mobilu. Vím, že kabel mám v pořádku, prtože nový firm můžu nahrávat. Pomozte!! Používám Flash reader

Ramon   e-mail: o.l.a.f.f@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 14.02.2004 v 18:05

@inliner: zkus tlačítko END -;]

Diablo   e-mail: srnax@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 14.02.2004 v 23:31

Mám problém s nahráním hry Mario, Nepotřebuje nejaké zvláštní knihovny, protože se mi vždy po nahrání sekne. Dík za rady

Diablo   e-mail: srnax@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 15.02.2004 v 22:23

Ahoj, nedá se nějak upravit T9??? Protože některé slova mi tam fakt nesedí!!! A dá se udělat něco takového že budu psat háčky a čarky nad písmeny a ostatním se to na mobilu taky ukaže??? Vím, že takový Siemens to má. Posílal jsem si takovou zpravu a Soňak ji přečet bezchybňe i s háčky a čárky.Zatim

dUUri   e-mail: pystex@post.sk   WWW:

Zaslal: 16.02.2004 v 07:39

@diablo: t9 je blbost ale zmenit by to snad slo len sa pohraj s firmware dokonca r00t nieco pisal na svojom fore ze by tam malo ist dat slovnik z ineho telefonu.hacky a carky len zaberaju viac miesta v sms myslim.(viac znakov) dUUri

pigeon   e-mail: pigeon@post.sk   WWW: www.mojweb.sk/pigeon

Zaslal: 16.02.2004 v 15:47

Zdravim hosi, mam mensi dotaz /mozno blby ale zaujima ma to/ Niektore vecicky maju maju viac ako 21Kb /pr. mario 29Kb, SText 23Kb/ a mne to OOK manager nechce nahrat do 21Kb sekcie. Jak to mam spravit, please, dost ma to stve, diki,pigeon

dUUri   e-mail: pystex@post.sk   WWW:

Zaslal: 17.02.2004 v 07:45

@pigeon: Mas poslednu verziu OOk managera a OOk3B4 myslim ze na strasom to nefrci.Mne to tam hodi bez problemov.Inak mas dost miesta))?

Hantronix   e-mail: Hantronix@email.cz   WWW: cmdtuning.wz.cz

Zaslal: 17.02.2004 v 11:54

@dUUri: Pozadí budou. Ale nějak nestíhám. Mám teď dost práce. A taky nevím, jestli je hodit na web jen jako archivy a nebo na ně vytvářet samostatnou stránku s náhledama. To by dalo víc práce.
T9 blbost není. Pokud si na ni zvykneš a naučíš psát, tak ušetří dost času a hlavně mačkání.

@Inliner: Dík za připomínku. Už jsem to předělal. Hry i programy se teď řadí chronologicky od spodu nahoru.

@Diablo: Mario žádné zvláštní knihovny nepotřebuje. Jen musíš mít v mobilu dost místa, protože je velká. A musí se nahrávat poslední verzí OOK manageru, protože je větší než sekce a musí se tam nahrát komprimovaně. V OOK manageru se ten teploměr velikosti ukáže červeně místo modře.
Sony umí zobrazit SMS s háčky a čárky, ale posílat ne. Ale do SMS s diakritikou se dá napsat jen 70 znaků, takže to není moc užitečný. Zbytečně to ubírá místo.

@pigeon: Nemáš za co. A myslím, že se ještě máme na co těšit, co se týče našich \"Soňáků\".
Co se týče těch aplikací větších jak 21 kB, tak viz. výše, co jsem psal pro Diabla. Údajně by měla jít nahrát do 21 k sekce aplikace o velikosti až 64 kB.


Hantronix

Drake   e-mail: pompura@inmail.sk   WWW:

Zaslal: 17.02.2004 v 13:57

Zdravím, nedavno som sa stal hrdym vlastnikom Sony CMD-Z7 a chcel by som si do neho nieco nahrat ale neviem aky mam pouzit kabel, mozem kupit kabel pre Sony j7 a j70 ? Bude to fungovat ? O kably pre Z7 som nikde nepocul, Dakujem za radu, tato stranka je super.

dUUri   e-mail: pystex@post.sk   WWW:

Zaslal: 18.02.2004 v 07:47

@hantronix:myslel som to zo srandy ja som sa naucil pisat bez medzier a je to rychle a mas viac miestaAsiTaktoClovekPotomNevieCoTamPisat a navyse neni slovenska t9cochvila ti mailnem te firmaware aj s patchmii.konecne frci to Smartips)))

GaLaXy17   e-mail: galaxy17@atlas.sk   WWW:

Zaslal: 18.02.2004 v 20:51

Cafko!
Po dlhsom case som zavital do fora na tejto skvelej stranke.A ako tak citam tak sa tu vyskitol moj problem.Mal som doma 4mobily J70 a kompletne som ich preflashoval novym firmwarom s ook managerom.Vsetky slapali v tomto v pohode.Neskor som postupne nahraval do sekci rozne veci podla vyberu kamosov,lenze jeden sonak odmietal komunikavat v datovom mode.Ostatne slapali ako hodinky.Dlho sme rozmyslali cim to bude.Vycistili sme medene plochy na konektore v mobile,ale nepomohlo.Velmi tam ten kamarat chcel nove veci tak som sa rozhodol rozobrat moje sonycko a dali sme moj konektor do jeho mobilu.Ale ani toto nepomohlo k sfunkcneniu datoveho modu.Cim to moze byt?Je nieco odpalene v mobile?Dik

Barry   e-mail: baranam@volny.cz   WWW:

Zaslal: 19.02.2004 v 06:58

Zdar Hantronix
je to opravdu super veb.Mam ale takovej problémek.Nahrál jsem si na svou J6ku tady stahnutý fw s upravenou grafikou, ale když pak spustím foun tak to hlásí PUK zablokován. Co dělam špatně? Dík za help, jinač to vypadá že ten fw bude fungovat. Barry

Diablo   e-mail: srnax@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 20.02.2004 v 23:42

Nedá se u j6 zprovoznit nějak voice memo? Myslím jako rychle zapnutí zpravy, nebo rychle vybrání pozadí a taky kalkulačka??? Dík

duuri   e-mail: pystex@post.sk   WWW:

Zaslal: 21.02.2004 v 14:46

da sa dstancl ma na webe upravenu verziu adesku kde to slape....

Diablo   e-mail: srnax@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 22.02.2004 v 21:07

@Duuri - Ja jsem na tom webu našel jenom addesk 1.16-který má voice memo nahrávání a addesk 1.19-který prozměnu voice memo vůbec namá!!!

duuri   e-mail: pystex@post.sk   WWW:

Zaslal: 23.02.2004 v 07:46

@diablo no hold musi stacit 1.16 ja am j70 takze sa o j6 moc nezaujmam a 1.19 je relativne cerstvy takze treba vyckat...

MiB   e-mail: m_i_b@atlas.cz   WWW:

Zaslal: 23.02.2004 v 17:49

@Diablo: Na http://objevan.euweb.cz/ mas upravenou verzi 1.18++, kde mi vm chodilo.

@Hantronix: Bezva stranky, ale to uz vis;)
Jinak ty nove firmwary s vibraci maji nejspis spatny patch(alespon u ikon s ericsonem) po pouziti spravneho patche funguje bez problemu

@All: Pri pouziti rychleho menu k psani SMS mi po odeslani vytuhne mobil, dela to jenom me, nebo s tim ma jeste nekdo stejne zkusenosti?

perňa   e-mail: per.rob@tiscali.cz   WWW:

Zaslal: 23.02.2004 v 20:14

Nazdárek všichni.Chtel jsem se jen zeptat,kdy bude ke ztažení firmvare
3b5.Dík!!!

duuri   e-mail: pystex@post.sk   WWW:

Zaslal: 24.02.2004 v 11:00

sony-soft.narod.ru tam najdes patch ale neviem mam pocit ze aj ked su opravene tak moc stabilne niesu ....

Andrej   e-mail: asmal@softip.sk   WWW:

Zaslal: 24.02.2004 v 11:15

Mam problem s CMD J70. Nahrl som do nehe novy firmware cez FlashReader, ale zabudol som vypnut telefon. Ten teraz len blika a nic ine nerobi. Skusil som do neho nahrat rozne firmware, ale nepomohlo. Jediny program, ktory dokaze s nim komunikovat je FlashReader a CTE Terminal. Vie niekdo poradit ako dalej? Ci ho mam radsej polozit na zem a poriadne po nom poskakat? Dik.

duuri   e-mail: pystex@post.sk   WWW:

Zaslal: 24.02.2004 v 11:46

@andrej pouzi flasher 4 loadni firmware napoj telefon(vypnuty ) daj flashovat a ked ti vypise ze mas stlacit cervene tlacitko vytiahni baterku stlac cervene tlacidlo drz a vloz ju spat.zacne flashovat.potom tam fod cistu nvm . a zmen si cez ste Imei snad to pojde....

Hantronix   e-mail: Hantronix@email.cz   WWW: cmdtuning.wz.cz

Zaslal: 24.02.2004 v 12:51

@Drake: Na Z7 by měl fungovat stejný kabel jako na Jčkovou řadu. Ale prakticky jsem to nezkoušel. Nemám Z7 k dispozici. Ale postupy by měly být pro J5/J6/J7/J70/Z7 stejný.

@dUUri: To je fakt, že slovenská T9 v Sony není. Ale třeba ji někdo předělá. Třeba z té české.

@Barry: Tak jsem zjistil, že ty FW s upravenou grafikou nějak blbnou. Hlásí PUK zablokován. Takže to není Tvoje chyba. Problém bude asi ve FW. Pokud chceš FW s upravenou grafikou, tak použij ten s Ericsson koulema. Ten to nedělá a funguje. Ostatní jo. Zatím nevím proč.

@Diablo: ADesk s voicememo pro J5/J6 mám i tady na webu. Stačí jen trochu hledat. Je to ta verze 1.18++.

@MiB: Co konkrétně myslíš? Jaký špatný patch? Na kterou funkci?

@perňa: FW s OOK 3b5 a taky s fadelight, extralight, monitorem, ... bude na webu v nejbližších dnech. Už ho testuju. NiMar měl v 3b5 nějakou chybičku a nefungovaly starší programy, tak se to trochu zdrželo. Ale už to jede. Takže vyčkejte.

@Andrej: To je trochu problém. Flashovat se musí začít zásadně s vypnutým telefonem. Zkus postup, co Ti radí duuri. A zkus tam nejprve nahrát originální FW. Ne upravovaný. Taky budeš potřebovat svou NVM. Doufám, že ji máš zazálohovanou. Jestli ne, tak ji budeš muset někde sehnat. Pak ale musíš změnit i IMEI na svoje. Já tu bohužel čistou NVM pro J7/J70 nemám.
Jestli ji někdo máte, tak mi ji prosím pošlete, ať ji sem můžu hodit ke stažení.

Hantronix

Juro   e-mail: jurkec@post.sk   WWW:

Zaslal: 24.02.2004 v 13:21

Ehm... No vlastne... Chcel by som sa opytat tuto mudrych hlav ako je to s nahravanim zvoneni na CMD J70??? Bol by som nesmierne rááááád ak by mi niekto napisal co vsetko k tomu kompletne treba?????

MiB   e-mail: m_i_b@atlas.cz   WWW:

Zaslal: 24.02.2004 v 15:58

Nefungovala mi vibrace->zvoneni.mobil se mi vzdy sekl-teda dvakrat, potreti jsem to uz nepokousel a znovu jsem to patchl

perňa   e-mail: per.rob@tiscali.cz   WWW:

Zaslal: 24.02.2004 v 19:54

Poraďtě mi prosím,jak se provádí patch na nejaký firware.Potrebuji
patch 3b5 dát na firmware 3b4!!Díík!!

Diablo   e-mail: srnax@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 24.02.2004 v 22:57

Všem moc dík za ten Addesk, který mi konečně funguje i plnýma funkcemi Voicemema!!!

Ale mám problém! Všude se nabízí ke stáhnutí firm nebo upgrade na J6 VIBRO, ALE když to nahraji tak se mi mobil resetuje!!! POMOC!!! Dík za rady

Diablo   e-mail: srnax@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 24.02.2004 v 23:00

Jó a když už jsem u toho Addesku, tak nechce se vám zprovoznit Batery Light Control??? U J6/5 to nefachčenko!!!

duuri   e-mail: pystex@post.sk   WWW:

Zaslal: 25.02.2004 v 07:57

@Hantronix dostal si te patche? tu nvm ti mailnem len to nama sebou v skole...aj z anj navodomjak hladam tak tu nemmas ipswin ani navod...chces poslat?

@Juro kabel datovy ale najlepsie datovy/servisny a sony melody composer a samozrejme stiahnute zvonenia.pozri tu v zalozke links pappferov web tam zalozka chsenghanok alebo tak nejak.

@perna radsej si to patchni na novy firm.u nimara si stihni v zalozke software stiahni ipswin.postup tam je tiez niekde.

@diablo musis mat patch fade-extra light with control ale ci je na j5/j6 tak to netusim...


duuri   e-mail: pystex@post.sk   WWW:

Zaslal: 25.02.2004 v 08:02

hantronix ten 1.19++ je len na 3.6/5 a moc dobre neslape na 3.10/4 mal by si to asi rozlisit...

Andrej   e-mail: asmal@softip.sk   WWW:

Zaslal: 25.02.2004 v 09:52

Duuri: ak mas tu cistu NVM, posli mi ju, prosim Ta. Dik
Inak nic nove, telefon stale blika a nic.

Andrej   e-mail: asmal@softip.sk   WWW:

Zaslal: 25.02.2004 v 12:04

Duuri si BOH !!! Nahral som cisty NVM a som spat. Telefon FUNGUJE !!!!!!!!!!!! Este raz vdaka.

duuri   e-mail: pystex@post.sk   WWW:

Zaslal: 25.02.2004 v 12:09

staci pivo
som rad aspon neco pomozem....

Andrej   e-mail: asmal@softip.sk   WWW:

Zaslal: 25.02.2004 v 15:09

Nahral som do CMD J70 firmware J70_3.10.4 a myslel som si, ze v menu sa mi objavi polozka PRGLoader. Ale nic. Kde robim chybu? Co mi este treba k tomu, aby mi fungoval PRGLoader v telefone?

perňa   e-mail: per.rob@tiscali.cz   WWW:

Zaslal: 25.02.2004 v 19:13

Uz je mi to všechno jasné.Jestě včera jsem patchnul ten 3b5,ale je to fakt divný.Všechno je OK,ale ve voice memo nefunguje kalkulačka a sms.Fón se při těchto funkcích vždy restartuje.Už jste to někdo zkoušeli???

Diablo   e-mail: srnax@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 25.02.2004 v 19:58

Kdo má Addesk, který se při použití Fast key menu nerestartuje. Myslim jako Sms, kalkulačka! Protože při poslání sms u fast key menu display zmizne jako u sleep!!! A nic se neda dělat.

Jó, a všiml jsem si, že u j70 někdy vůbec nepřichází sms!!! a při znovu vypnutí a zapnutí příjdou!!! čím to je???

perňa   e-mail: per.rob@tiscali.cz   WWW:

Zaslal: 25.02.2004 v 22:14

S 3b4 mi to šlapalo v pohodě!!!Chtělo by to pořádně proťukat a dát na web konečně něco co bude 100%-tní.

perňa   e-mail: per.rob@tiscali.cz   WWW:

Zaslal: 25.02.2004 v 22:20

Nemohla by mi nějaká dobrá duše poslat Sony Mobile Ringer Composer?
Byl bych móóóc vděčen!!!!DÍK

MiB   e-mail: m_i_b@atlas.cz   WWW:

Zaslal: 26.02.2004 v 00:48

@Hantronix
-Jelikoz mi pri spusteni calc2 zacal movil vibrovat via mel jsem proglemy s programy v mobile,zacal jsem se pidit, cim to je a zjistil jsem, ze tvuj firmware je v pohode, jenze ja ho vyzkousel az po patchi na OOK3b5, ktery prepsal i pozmenenou oblast s vibraci,takze se OMLOUVAM. Pro OOK3b5 se bude muset nejspis udelat novy patch s vibraci.
-Mozna by nebylo spatne udelat patche pro ruzne okruhy(menu,koule,baterka,signal,..).

duuri   e-mail: pystex@post.sk   WWW:

Zaslal: 26.02.2004 v 07:47


@perba,diablo.fastkey menu pojde len na adesku pre vas firmware, lebo rozne firmware maju rozne adresy.takze adesk pre 3.6/5 nepbude na firm 3.10/4 slapat dobre.ze zmizne obrazovka po poslani sms je v pohode je to tak narocky staci stlacit cervene.
@perna pozri na cmd-site v download tam je.

zdenek3   e-mail: zdenek3@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 28.02.2004 v 08:28

Zdravim vsechny. Sony J70, nahravam novy firm a hlasi mi to cca v pulce priblizne toto: Boot code was changed, unable load ....
Muzete mi nekdo poradit? Diky

perňa   e-mail: per.rob@tiscali.cz   WWW:

Zaslal: 28.02.2004 v 17:33

Zdarec.Jak se používá ten autorun.Vždy když ho zapnu,tak se mi po zapnutí telefonu začne resetovat.Nikdy nemůže najít signál.Máte s tím někdo zkušenost???

Diablo   e-mail: srnax@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 29.02.2004 v 12:42

@hantronix Jestli chceš mužu ti na tvůj e-mail, hry ktre už tu sice maš a jsou v angličtine, ale ty co bych ti posla by byly v čestině.

Diablo   e-mail: srnax@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 29.02.2004 v 12:42

@hantronix Jestli chceš mužu ti na tvůj e-mail, hry ktre už tu sice maš a jsou v angličtine, ale ty co bych ti posla by byly v čestině.

Diablo   e-mail: srnax@seznam.cz   WWW:

Zaslal: 29.02.2004 v 12:42

@hantronix Jestli chceš mužu ti na tvůj e-mail, hry ktre už tu sice maš a jsou v angličtine, ale ty co bych ti posla by byly v čestině.

SiTH-   e-mail: sith@wifistar.net   WWW: www.wifistar.net

Zaslal: 29.02.2004 v 17:20

Hi all... Hantronixi, jsi jednou psal, ze hra Falldown jde stahnout, ale me jako jedina ze vsech proste nejde. Na url
http://cmdtuning.wz.cz/down/falldown.zip proste fakt nic neni. Pokud se za uvedenym linkem neco skryva, tak http://ad.wz.cz/notfound.html :D Byl bych ti moc vdecny, kdybys sem hodil nejaky fungujici link. Diky ;)

Hantronix   e-mail: Hantronix@email.cz   WWW: cmdtuning.wz.cz

Zaslal: 01.03.2004 v 12:07

@Juro: Návod na nahrávání (i vytváření vlastních) zvonění už chystám. Tak vyčkej.
Jinak nejvíc zvonění je asi na http://www.guest2001.fsnet.co.uk/SonyRingers/

@perňa: Návod na patchování FW taky chystám. Tak zkus taky vyčkat. Ale nedávej 3b5 na 3b4. Vždycky prováděj patch na čistý FW! Mohlo by to dělat paseku. Jinak FW s 3b5 už mám ke stažení taky. Ale dost zlobí. Já jsem se vrátil zpátky k 3b4, protože v 3b5 mi většina programů restartuje telefon (J5 FW 5.4.2/4).

@Diablo: FW s VibrateThenRing pro J5/J6 si můžeš stáhnout tady na stránce Firmware a je funkční. Doporučuju ten s OOK 3b4, mon, FL, EL, lsp a vib.
S tím fastkey je trochu problém. Musí být portovaný pro ten daný FW, protože funkce, které to volá mají v každém FW jinou adresu. Takže na jiném FW to buď nepojede a neborestartuje mobil.
A s těma SMS to dělá i u J5/J6. Je to tím že ty nový aplikace (hlavně ty v Cčku) už jsou tak náročný, že procesor v telefonu to už nezvládá. Takže pokud např. budete hrát nějakou náročnější hru, tak procesor v telefonu bude tak vytížený, že už nezvládne přijímat SMS. Až se hra ukončí (nebo restartuje mobil), tak SMS přijdou.
Ty hry předělané do CZ pošli. Bude to super. Dík. Ale stačí jednou. Nemusíš 3x.

@duuri: Dík za patche i za NVM pro J7/J70. Co nejdřív ji hodím na web.
Ten ADesk 1.19e++ mám už i na 3.10/4. Zaktualizuju to. A rozlišený to přece je. Je to uvedený přímo v názvu souboru.

@MiB: No vidíš. V tom bude asi problém. Jak jsem psal výše: Nikdy neprovádějte patch na už upravený FW, ale vždycky na čistý. Tím nemyslím třeba fadelight na OOK. To jo. Ale myslím tím třeba na OOK 3b4 nedávat OOK 3b5. Určitě to nepojede korektně!

@zdenek3: A jaký tam nahráváš FW? Máš určitě ten správný pro J70?

@SiTH-: Závada odstraněna. Problém byl v tom, že na Webzdarma se používá Linux a ten rozlišuje velikost písma. Takže Falldown a falldown není to stejný. Mě to fungobalo, protože mám k tomu webu administrátorský přístup. Tak jsem to opravil. Tak můžeš sosat.

Hantronix

perňa   e-mail: per.rob@tiscali.cz   WWW:

Zaslal: 01.03.2004 v 19:24

Přesně tak.S 3b5 nechodí příliš dobřě!!!!

duuri   e-mail: pystex@post.sk   WWW:

Zaslal: 02.03.2004 v 07:52

@Hantronix ten Adesk 1.19e++ pre sem ani nedavaj nestoji za rec nejde ani pusiti zevraj len z autorunom ale ani to neslape.OOk3b5 je fakt dost nestabilny vcera sa mi sekol foun snad 10x a to mi s ook3b4 a 1.18e++ siel bez problemov aj 2 tyzdne asi sa vratim spat.